Kosmetické kurzy

KOSMETICKÉ KURZY
VEŠKERÉ KOSMETICKÉ KURZY ŠKOLÍ paní Veronika Fleišerová nebo její odborný zástupce.

„Dovoluji si Vám nabídnout své zkušenosti, jelikož se již několik let věnuji přístrojové kosmetice ve vlastním kosmetickém saloně a sleduji trendy a zájmy klientek v oblasti péče o vzhled a zdraví. V posledních letech se dostaly do popředí různé kosmetické pomůcky a přístroje, které dokáží nároky zákazníků pokrýt. Mohu říci, že jsem podchytila tento trend ihned od počátku a tímto Vám mohu nabídnout letité zkušenosti, které mám vyzkoušené jak sama na sobě, tak i na klientele našeho salonu, který se v poslední době rozrůstá do více měst celé ČR.

Taktéž se účastním celosvětových kosmetických a zdravotních veletrhů (např. Hong Kong, Shanghai, Itálie, Španělsko, USA) a jsem pravidelně školena přímo výrobci. Již sedmým rokem se věnuji dovozům a distribuci přístrojů, zajištuji servis a věnuji se franšíze svého podniku.

Mohu Vás provést celým spektrem a nabídkou přístrojů dostupných v ČR i za hranicemi, najít a doporučit to nejvhodnější pro vaší praxi. Dle vlastních zkušeností Vás mohu prakticky zasvětit do celé procedury a doporučit Vám to nejlepší pro Vás i Vaše zákazníky.

Pracuji ve svých salonech jako kosmetička, taktéž jako stylistka permanentního make upu, sama se účastním výhradně zahraničních školení nejvyšších odborníků v oboru jako např. Linda Dixon, Sviatoslav Otchenash, Branko Babic, Rita Romo a pod.)“