Rekvalifikace masáže

Masér pro sportovní a rekondiční masáže v rozsahu 150 hodin, je akreditovaný MŠMT ČR, splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro vydání živnostenského listu: Masérské, rekondiční a regenerační služby.

Masérský kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí dokonale naučit masérskému umění. Po absolvování našeho masérského kurzu budete schopni profesionálně provádět masérské a regenerační služby, které budete moci využít v mnoha oblastech, např. v regeneračních a sportovních centrech, lázních, fitness centrech apod. Budete dokonale připraveni pro podnikání nebo můžete využít tento kurz pro obohacení Vašich znalostí a využívat je ve svém soukromí.

Závěrečná zkouška se skládá z teoretické a praktické části. Po úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu, obdrží absolvent Osvědčení o profesní kvalifikaci s celostátní a celoevropskou platností akreditované MŠMT ČR. Zkoušku provádíte přímo u nás, jsme autorizovanou osobou pro vykonávání zkoušek.

POZOR: Pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce (po individuálním schválení vašim úřadem práce)

Cena kurzu: 13.000 Kč (včetně zkoušky)
Jedná se o profesní kvalifikaci – není potřeba garant!

AKCE: REKVALIFIKAČNÍ KURZ + KURZ DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ ZDARMA!

AKTUÁLNÍ DATUM ZAHÁJENÍ TOHOTO KURZU 13.6.2020