Těhotenská masáž

Těhotenská masáž
KDY: 19.5.2019

KDE: Studio Paris, ul. Průběžná 3175, Most 434 01

CENA: 1.800Kč

Masáž vhodná pro všechny „těhulky“, které chtějí pro sebe i pro své dítě jen to nejlepší. Přinese nastávajícím maminkám i děťátku potřebný klid v duši, celkové uvolnění a odstraní bolesti, které bývají součástí těhotenství.

Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, především přetěžování beder a šíje, pocity těžkých nohou, otoky nohou, příznivě ovlivňuje psychiku a pohodu budoucí maminky.

Masáž zad je prováděna v pozici vleže na boku na masážním lůžku, kdy je masírovaná oblast nejen hrudní, ale také bederní a křížové oblasti, kde bývají nejčastější bolesti či tlaky.

Masáž má příznivý vliv na kůži, kdy dochází k jejímu prokrvení, je lépe vyživovaná, a v menším procentu dochází k popraskání pokožky a vzniku jizev (tzv. strie) převážně v oblasti dolních končetin, břicha a prsou. Při dodržování základních pravidel profesionální masáže, jde o velmi bezpečnou terapii, při které dochází k uvolnění fyzických potíží, ale i k uvolnění psychickému a emocionálnímu. A tak se masáž stává balzámem pro duši i tělo.

Těhotenská masáž je vhodná od 3 měsíce těhotenství až do porodu, může Vám tak přinést klientelu, která se Vám bude svěřovat po delší dobu a jistě na Vás ráda zavzpomíná i po porodu. Navíc v posledním měsíci těhotenství můžete díky speciálně sestaveným hmatům i výrazně podpořit klientky porod. Můžete tedy čekat profesionální přístup a další informace, které vám budou ku profesnímu prospěchu.

Co se naučíte:
Indikace a kontraindikace
Čeho se vyvarovat a na co si dávat pozor
Doporučené hmaty a anatomie v těhotenství
Předporodní péče a hmaty
Úlevové polohy pro maminky
Uvolňovací cviky a protahování

DÉLKA KURZU:
Tento kurz trvá 1 den.
Výuka začíná v 9:00 – 17:00 každý vyučující den. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je velká pauza na oběd.

CO SI VZÍT S SEBOU?
Kurz lze provádět i individuálně – sebou si prosím zajistěte model – neboli osobu, na které se budete učit.
Káva, čaj i voda jsou v ceně kurzu.

CERTIFIKÁT:
Kurz je zakončen odborným certifikátem, certifikát možno vystavit také v anglickém jazyce.

CENA:
V ceně kurz jsou výukové materiály a skripta. Dále odborné pomůcky jako zábaly, masážní olejíčky, další spotřební materiál.
Cena kurzu: 1800 Kč

Pro přihlášení prosím vyplňte přihlášku, poté Vás budeme kontaktovat.

PŘIHLÁŠKA NA MASÉRSKÉ KURZY
Vyberte kurz*
Dornova metoda + Breusserova masáž

Jméno a příjmení*
Fakturační adresa*
E-mail*
Telefon*
Počet účastníků*
Jméno (jména) na certifikát*
Poznámka
Souhlasím s obchodními podmínkami.*
Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů.
ODESLAT