NPM MASTERCLASS

Tento kurz je určen všem, kteří chtějí provádět permanentní make up – zejménav nové autentické techniky firmy NPM, které jsou u klientů stále žádanější a u nás v ČR poměrně nové. Máte tak možnost si zvýšit kvalifikaci, držet krok s trendy a získat náskok před konkurencí. Kurz obsahuje mimo jiné jedinečnou techniku NPM TATTOO REMOVAL – odstranění PMU a tělového tetování.

 

JEDNÁ SE O JEDINEČNÝ KURZ POD ZÁŠTITOU IZRAELSKÉ FIRMY NPM – AUTORSKÉ TECHNIKY.
VERONIKA FLEIŠ JE JEDINÝM OFICIÁLNÍM TRENÉREM NPM PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU.

 

NÁPLŇ KURZU:

  • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM SOFT SHADOW EYEBROWS – detailní rozbor teorie a správnost aplikace včetně teorie barev a hygienických standardů. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
  • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM OČNÍ STÍNY A SOFT EYELINER – detailní teorie techniky, vhodnost barev pro eye shadow techniku. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
  • RTY – VEŠKERÉ TECHNIKY VČETNĚ AUTORSKÉ TECHNIKY SPEED LIPS – detailní teorie jednotlivých  techniky, kompletní barevná teorie. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
  • NPM TATTOO REMOVAL – jedinečná technika odstranění tetování pomocí kyseliny mléčné – NPM je jedna ze dvou firem na světě, která nabízí speciální jehly pro odstranění tetování. Detailní teorie nezbytná pro dosažení výsledků, patentované jehly k odstranění tetování a jejich užívání. Kůže a hygienické normy, detailní teorie i praxe na modelech.

 

DÉLKA KURZU:
Kurz je 5 denní

TERMÍNY KURZU:
9.-13.9. 2019 – OBSAZENO

21.-25.10.2019 – OBSAZENO

4.-.8.11.2019 – OBSAZENO

18.11.-22.11.2019 – OBSAZENO

2.12.-6.12.2019

9.12.-13.12.2019

6.1.-10.1.2020

 

 

CENA: 45.000Kč  

V ceně kurzu je zajištěno bohaté celodenní občerstvení každý vyučovací den.

V ceně kurzu je veškerý spotřební materiál, umělé kůže pro trénování technik, zapůjčení tetovacího strojku NPM a práce s ním za poplatek 1500 Kč / celý kurz.
Na kurz přijímáme pouze studenty, kteří již tetují!

45.000Kč (v případě schválení plné dotace doplatek z Vaší strany pouze 6.750Kč)

POZOR! Náš kurz splňuje požadavky projektu POVEZ II a osoby OSVČ či jejich zaměstnanci mohou na kurz získat dotaci ve výši 85% ceny kurzu od Úřadu práce ČR! S vyřízením dotace Vám rádi pomůžeme.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 608480389

KDE KURZ PROBÍHÁ:

Kurz probíhá v našem rekvalifikačním centru v Mostě, ul. J. Suka 265/19. Naše centrum je moderně vybaveno v souladu s požadavky MŠMT a Ministerstva zdravotnictví.

 

Proč k nám?
– Veronika je oficiální certifikovanou trenérkou NPM (školena osobně Moshe Alulem), Míša již také získala NPM Master certifikaci.
– další exkluzivní školení ze zahraničí (certifikace Phibrows, Sviatoslav Otchenash, Nataliya Yeremenko, Oksana Martynenko, Tunde Mehn, Linda Dixon, Rita Romo…)
– pracujeme s certifikovanými micropigmenty
– dodržujeme a školíme hygienické standardy
– profesionální užívání anestetik (us certifikace pro kontrolu bolesti)
– školitelé několika pokročilých technik PMU
– akreditace a autorizace vzdělávacích programů v oblasti PMU, kosmetiky a masáží

 

Předběžně se můžete přihlásit, termín bude upraven dle schvalovacího procesu. Klienty zařazujeme až po schválení dotace do aktuálně volného termínu.
Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.

NPM MASTERCLASS

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů.