REKVALIFIKACE PMU

AKREDITOVANÝ KURZ ODBORNÍK NA PERMANENTNÍ MAKE UP (ZÁKLADNÍ TECHNIKY)

ZAHÁJENÍ NEJBLIŽŠÍHO KURZU: 11.11.2019 – přijímáme přihlášky

 

 

Kurz provádíme v malém počtu studentů pro intenzivnější trénink.

Vstupní předpoklad: Kosmetička vyučená v oboru kosmetiky nebo osvědčení o rekvalifikaci kosmetické služby (pokud není, lze si kosmetiku dodělat u nás).
V kurzu se účastník naučí základní techniky permanentního tetování – klasické oční linky, obočí (pudrové), rty.
Vlastní učební plán je rozdělen na teoretickou a praktickou část, kurz je zakončen závěrečnou zkouškou. Na kurzu dbáme na dostatečnou praxi v práci na živých modelech. Nejedná se o „rychlokurz“. Troufáme si říct, že naše kurzistky dosahují vyšší úrovně práce a znalostí než některé letité PMU stylistky.

Cena rekvalifikačního kurzu obsahuje studijní a spotřební materiály potřebné k absolvování praxe a závěrečné zkoušky. Naše učebna je vybavena profesionálními tetovacími přístroji pro micropigmentaci.

Závěrečná zkouška se skládá z teoretické a praktické části. Po úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu, obdrží absolvent osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností akreditované MŠMT a osvědčení o profesní kvalifikaci. 

Pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce (po individuálním schválení úřadem práce).

Celkový rozsah kurzu: 300 hodin
Cena kurzu: 35.000 Kč včetně závěrečné zkoušky

 

AKREDITOVANÝ KURZ ODBORNÍK NA PERMANENTNÍ MAKE UP (ZÁKLADNÍ + POKROČILÉ TECHNIKY)

Vstupní předpoklad: Kosmetička vyučená v oboru kosmetiky nebo osvědčení o rekvalifikaci kosmetické služby nebo si lze vzdělání doplnit u nás.
V kurzu se účastník naučí základní techniky permanetního tetování – klasické oční linky, obočí (pudrové), rty + pokročilé techniky stínované ombre rty, stínované oční linky, pudrové ombre obočí.
Vlastní učební plán je rozdělen na teoretickou a praktickou část, kurz je zakončen závěrečnou zkouškou. Na kurzu dbáme o dostatečnou praxi v práci na živých modelech. Nejedná se o „rychlokurz“ na pár dní. Troufáme si říct, že naše kurzistky dosahují vyšší úrovně práce a znalostí než některé letité PMU stylistky.

Cena rekvalifikačního kurzu obsahuje studijní a spotřební materiály potřebné k absolvování praxe a závěrečné zkoušky. Naše učebna je vybavena profesionálními tetovacími přístroji pro micropigmentaci, které si lze zapůjčit i domů po dobu rekvalifikace.

Závěrečná zkouška se skládá z teoretické a praktické části. Po úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu, obdrží absolvent osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností akreditované MŠMT a osvědčení o profesní kvalifikaci. 

Celkový rozsah kurzu: 300 hodin
Cena kurzu: 55.000 Kč 

  • Kurz probíhá v jednotlivé vyhlášené termíny. Upozorňujeme, že není v našich silách Vám kurz dělat individuálně či samostatně a je potřeba dodržovat vyhlášené termíny a docházku výuky. 

Pro nezávaznou přihlášku vyplňte prosím formulář níže. Před kurzem požadujeme uhrazení zálohové platby, v momentě zaplacení zálohy se přihláška stává závaznou. Záloha je nevratná.
Kontakt: tel. +420608480389, email: sluzbyfleiserova@gmail.com

 

PŘIHLÁŠKA NA REKVALIFIKAČNÍ KURZ OBORNÍK NA PERMANENTNÍ MAKE UP

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů.